| LaraClarice a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/
Va rog semnati aceasta petitie. Este important sa salvam animalele.
Nu incercati sa vizionati filmul. Este terifiant.

6 răspunsuri:
| LaraClarice explică:

Stiu. Dar daca vrem sa ajutam aceasta petitie trebuie sa ajunga mai departe, sa fie semnata de cat mai multi oameni. Asa ca rugamintea mea, pentru voi cei care semnati aceasta petitie, este sa o dati mai departe.

| Dany3 a răspuns:

Faza aia cu cainele m-a lasat mut si tot o data inspaimantat cum poate niste brute de oamnei sa faca asa ceva, inca nu mi-am revenit din soc (sa jumulesti cainele de viu straight face doamne ce cretini de oamneni )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aolo unde or fi neonazistii sa omoare toti galbejitii astia.deci faza cu gatitul de viu si cu cainele jumulit de viu ma socat. ce oameni cu creier de gaina bai frate, cum sa faci asa ceva?! ce sa le ceri la chinezii aia care mananca caini si pisici. bai frate dar cum... (

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor unde or fi neo-nazistii sa impuste toti galbejitii astia de la picioare inspre cap incet incetisor?! bai frate dar cum sa jupoi un animal de viu sau sa il gatesti de viu?! oamenii astia trebuie pusi la zid

| Andreeavampire a răspuns:

Am vazut filmul, partea cu jupuitul pielii, si gatitul de vii este terifianta.Doamne, ce oameni, ce oameni.Cum pot face asa ceva? Aia merita sa fie tratati exact la fel...

| Roses a răspuns (pentru Andreeavampire):

Doamne fereste! Cum pot face asa ceva?! Deci cand am vazut ca scrie in engleza cuvantul "jumulit" am dat mai in jos pagina ca sa nu vad tot! Dar am vazut nitel si mi-a fost indeajuns.Dar de ce fac asemenea lucruri animalelor? Politia acolo nu intervine?! Cum o fi putut sa jumuleasca cainele ala viu?! crying