| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=79mauTscXQk
ce tip de chitara este aceasta? acustica sau clasica?

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Din aceea am si eu. Stiu sigur 100% ca este o chitara acustica happy

5 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Este o chiatara acustica
eu am chiatra clasica

iti spun sincer daca nu ma crezi cauta pe go0ole chiatara acustica si vezi in imaigni ca seama exact cu din videoclip
si cauta si chitara clasica ca nu seamana deloc

| SouthOfHeaven a răspuns:

Cred ca este o chitara clasica. Vezi si tu ce spune lumea, dar eu zic ca e clasica. happy

| MariusFurduescu a răspuns:

Buna,
Cu siguranta este o chitara acustica. Chitara clasica se foloseste in muzica clasica.
Marius Furduescu - www.the-guitar.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vad ca numai raspunde nimenisigh Poti sa mai intrebi si tu si sa-mi spui te rog?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc mult:*