| Sἶrenἶa a răspuns:

laughing
love struck
eh...se mai gaseste cate un papitzoi de asta care sa se kreada...
il fura acusi Taraf`u laughing)

| Sonia a răspuns:

Doamne! eu nu ii inteleg pe acesti oamenistraight face ce li se pare asa jmecher ca asculta manele si se fac de rasstraight facesincer sunt dezamagita de tara mea...Si acesta este unul dintre motivele care ma motiveaza cand imi termin studile sa plec ''afara''.
Eu cand muzica clasica si nu sunt genul care numai asta fac iubesc alte genuri :X ca-pop il ador:X, ce petrecere este aia fara ''smiley'' si etc...Dar sa te faci de ras.cu manele.sa nu ma inteleaga nimeni gresit...dar suntem in urmaaa muuuullltttt!

| EuPaulA a răspuns:

Ce total ii.rolling on the floor