| buldome a răspuns:

Oricum mie cel mai mult mi-au placut anii 90' atunci am fost mic, am avut o copilarie faina fara atata tehnologie si alte chestii, ca in ziua de azi am un vecin si ia cumparat lui fata lui de 11 ani iphone 4 laughing eu la 11 ani ma bucuram cand aprindeam televizorul, peste 15 ani poate copii la 11 ani o sa aiba permis de condus "masini de zburat" sau ce sa mai inventa pe atunci...

11 răspunsuri:
| CiprianTPU a răspuns:

Waw, no comment!

| buldome a răspuns:

Frumos happy

| drhotzu explică (pentru buldome):

Nostalgic big grin

| buldome a răspuns (pentru drhotzu):

Da, nostalgic, dar frumos, as fi vrut sa fi trait pe vremurile acelea... anii 80'

| drhotzu explică (pentru buldome):

Pai eu am prins un pic si din 80, adica am ceva amintiri din 89-90, dar lucururile nu s-au schimbat pana prin 95-96, abia dupa a luat-o totul razna... rau de tot!

| buldome a răspuns (pentru drhotzu):

Mda, atata evolutie in ultimii 12 ani tin minte anul 2000 si cand ma uit acum, greu de crezut cum evolueaza lumea asta, nu degeaba se spune ca suntem in secolul vitezei

| drhotzu explică (pentru buldome):

Dap... parca ieri cumparam primul cd de la unirii in `98 happy

| drhotzu explică (pentru buldome):

Dap... era altceva. nu aveam mobil, ne strigam in fata blocului, in vacante la tara, beam apa de la robinet, nu aveam casca de protectie, mancam bomboanele si daca cadeau pe jos... si uite am 26 ani si am supravietuit si cu cheia de gat si fara internet.

| buldome a răspuns (pentru drhotzu):

Multi inainte, faine vremuri, intr-adevar nostalgic e cuvantul potrivit cand vezi aceste videouri, atat de reale happy descriu perfect ceea ce era odata. mersi ca le-ai share-uit big grin le-am adaugat la favorite pe youtube

| drhotzu explică (pentru buldome):

Ma bucur ca ti-au placut happy
singura rugaminte este din cand in cand sa le dai share sa ajunga la cat mai multa lume! toti meritam sa ne amintim!

| buldome a răspuns (pentru drhotzu):

Corect, o sa le share-uiesc pe facebook happy poate o sa se bucure si altii sa isi aminteasca, de copilarie, de vremurile in care eram fara griji si singura grija era sa nu pierdem la un joc...

| buldome a răspuns (pentru drhotzu):

Oricum mie cel mai mult mi-au placut anii 90' atunci am fost mic, am avut o copilarie faina fara atata tehnologie si alte chestii, ca in ziua de azi am un vecin si ia cumparat lui fata lui de 11 ani iphone 4 laughing eu la 11 ani ma bucuram cand aprindeam televizorul, peste 15 ani poate copii la 11 ani o sa aiba permis de condus "masini de zburat" sau ce sa mai inventa pe atunci...