| aproapeliniște a întrebat:

Https://www.facebook.com/PegasiiDeZiuaA7A va place pagina noastra?

2 răspunsuri:
| pastru009 a răspuns:

Foarte frumoasă, dar să-ţi dau un sfat:
Cand faci aşa pagini speciale, descrie pagina după sentimentele, trăirile şi gândurile tale.
Eu am făcut aşa şi prietenilor mei le place(mai ales fetelor)!
Urmează-mi sfatul şi vei ajunge bine.
De exemplu o descriere pentru Miley Ray Cyrus(făcută de mine., încă neterminată):
You are the star who stops the war
You are a great actor and a shinny singer,
You are beautiful and wonderful,
You are smilling every day when you see your own way.
Sper să-ţi fie de ajutor tot ce ţi-am zis.Baftă cu pagina de facebook. Fundă?

| Dinu_Elena_1990 a răspuns:

Mie imi place pagina asta! http://www.facebook.com/? sk=welcome#!/pages/Beauty-by-COCO/346917975395483

Voi ce credeti?