| flaviutza7 a întrebat:

Https://www.wattpad.com/myworks/46291219-fake-actress-bt s-fanfic

Hei! Am inceput de curand un fanfic kpop pe wattpad. Cum pot avea mai multi cititori si mai multe voturi?

2 răspunsuri:
| Adry15 a răspuns:

Pai distribuie pe grupurile de publicitate de pe facebook.

| Tina_Criss_1997_x3fb a răspuns:

Cel mai bun mod in care poti avea cititori multi e sa scrii in engleza.De obicei sunt mai cautate. Daca nu poti in engleza, intra pe paginile de fb sau grupurile de fb pe care sunt fanii acelei trupe despre care faci fanfic si promoveaza-ti povestea laughing Da-i share laughing Deja ai 1 cititor in plus :3 ADOR BTS