| DarkRosseS a întrebat:

Am facut de curand o poveste pe site-ul Wattpad. Cum pot sa ii fac mai multi cititiori?
Link-ul povestii : https://www.wattpad.com/myworks/47627581-perfect

2 răspunsuri:
| KM3 a răspuns:

Pai sa fii cat se poate de originala. Sa adaugi ceva in plus fata de restul. Hmm. Da vot si altor persoane si citeste si tu povestile altora. Mai mult nu pot sa te ajut happy
O zi buna!

| dianuta99 a răspuns:

In primul rand povestea trebuie scrisa bine si sa fie originala. Trebuie sa aiba un titlu care sa atraga cititorii si o coperta buna. Sa nu incepi niciodata cu 'Buna, numele meu este' si nu-ti descrie personajul, caracterul trebuie sa se inteleaga pe parcurs.