| LovelyKitty2 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=opABUEFB2t4
de ce e nevoie pentru un clip ca acesta? in afara de camera buna de filmat, microfon de inregistrare si program de editat

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Trebuie sa gasesti o fata frumoasa cu voce la fel de frumoasa, lumini, un studio unde sa filmezi (orice loc spatios e bun) un pian si multa rabdare.

| Chinezw a răspuns:

Decorul si imaginatia
ca sa reusesti asa ceva ca in videoclip : spatiu intunecat si cateva proiectoare nu foarte puternice pozitionate corect ca sa aiba o luminozitate perfecta si nu prea puternica