| KeNzor2k a întrebat:

DAU FUNDA! Dati-mi si mie un program de filmat cu camera web in afara de cel al CD-ului camerii si un program de editat videourile.

Răspuns Câştigător
| George_Robert_1993 a răspuns:

Poti folosi Camtasia studio 8.
E foarte bun poti sa filmezi si sa editezi videoclipurile.

| KeNzor2k explică (pentru George_Robert_1993):

Da dar cum fisierul in alt formaat? ca nu pot sa il pun pe youtube! adica format avi adica alt codec stii?

| George_Robert_1993 a răspuns (pentru KeNzor2k):

Pai in ce sens ca e format normal dupa ce ii dai Produce and share.

| KeNzor2k explică (pentru George_Robert_1993):

Multumesc foarte mult! merci mult! respect! l-am luat crackuit de pe tpb si o sa filmez cu el e foarte fain

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cyberlink YouCam, il descarci de aici http://www.kaz3.info/cyberlink-youcam-program-pentru-webcam.html

Răspuns utilizator avertizat