| marmotavorbareatza a întrebat:

Hy! imi puteti da idei de niste statusuri happy

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pe pagina de facebook "love is the answer" se gasesc multe statusuri dragute in albumul "fotografii pe perete"
Daca nu gasesti pagina contacteaza-ma printr-un mesaj si ti-o voi trimite eu big grin Din pacate nu reusesc sa trimit linkul prin raspuns pentru ca mi-l resping

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie Hi, si trebuie sa iti bage lumea mura-n gura CE SA SCRII CA SI STATUS?! Nici atat nu stii sa compui? Ce trebuie pus acolo asa de special? Scrie CACAT PE LACAT si gata, doamnE!

| marmotavorbareatza explică (pentru anonim_4396):

U cam asa esti... catat pe lacat