| LCD a întrebat:

I-am spus ca de ziua indragostitilor, il rasfatz toata ziua.
"tu sti ce inseamna sa ma rasfetzi pe mine? n-ai idee "
mama.cand l-am auziiit
ce parere ai despre el? dupa fraza asta?
si ce ar trebui sa fac eu

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Depinde si pe ce ton a zis-o.Probabil vrea sa te incerce, sa vada de ce esti in stare si pana unde ai merge ca sa il faci fericit.

| marrr a răspuns:

Da, depinde pe ce ton a zis-o, probabil ca a glumit. Si daca nu a glumit mi se pare cam de prost guststraight face

| Cryssy a răspuns:

Poate a glumit. Poate vrea mai mult ca sa fie complet rasfatat. Nu stiu. Incearca si tu sa il rasfeti asa cum isi doreste. Poarta o discutie cu el sa vezi cam ce ar vrea. Succes.

| LCD explică:

Sa il fac fericit?
pentru ce? laughing
oricum pentru el e degeaba

| Drunkenhearts a răspuns:

Este cam fitos si ar vrea de la tine unele lucruri la care el se asteapta sa nu ii le poti oferii.

| spiridush2012 a răspuns:

Mai din vorbe reiese ca el e sangele, deci n-ai sanse sa-l rasfetzi, cunosc astfel de persoane, fite cine missEu, eu zic sa-i faci o surpriza, dai papucii zii ca asahee hee te-ai pregatit tu sa-l rasfetzi, dupa aia uite-te cum i pica fatahee hee