| anonim_4396 a întrebat:

ajutati--ma si pe mine va rog cu o idee. ce sa-i fac cadou iubitului de ziua indragostitilor? `am 18 ani. si el e, mai mare cu un an jumate deci ce credeti ca ar fi mai potrivit?!:X o >idee?!:

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Indiferent de varsta ar trebui sa i faci un cadou specific zilei indragostitilor, de ex o perinita in forma de inimioara pe care sa scrie,, te iubesc,, etc

1 răspuns:
| IdeiCadouri a răspuns:

Trebuie sa gasesti in scurt timp Idei de Cadouri si nu ai inspiratie?
Pe http://ideidecadourionline.blogspot.com vei gasi o multime de Cadouri Online pentru toate buzunarele.