| tukhey23 a întrebat:

I'm not a star, but i'm sorry! Listen:

http://www.youtube.com/watch?v=jFGqZ5cPrPk&feature=relat ed

Mi-e personal, mi se pare draguta! VOUA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super sentimentala...imi pare rau pentru interviul ala in care a dat-o in bara cu engleza ei...happyehh...asta ewinking

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Superbalove struckAre o voce minunata happy

| Antrax a răspuns:

Dragutza mel

auran
| auran a răspuns:

Draguta

| Ys a răspuns:

DrAgUtZa

| Ys a răspuns:

DrAgUtZa melodie

| Ys a răspuns:

DrAgUtZa

| snepy a răspuns:

Merge happy
sal

| faranume a răspuns:

Canta bine tipawinking

| tukhey23 explică:

Oana:la ce interviu te referi?happy

| tukhey23 explică:

Oana:eu personal am ajuns '' la [puterea'' si (credinta) sa cred. Ca ROMANIA, peste vreo 5 ani. va fi ocolita de toata lumea.

| tukhey23 explică:

Oana:ai ce face aici, vrei sa iti spun ce?happy

| viki a răspuns:

Vai, de cand e melodia?love struck:Xe superba

| mikella a răspuns:

Asa si asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
e frumoasa happy love struck
bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mc de funditahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah, era un interviu pe care l-a ascultat pe un post de radio in care ea zicea ceva in engleza si traducerea era cam asa:"am avut un cosmar foarte urat, mi-am vazut patul in fata mea, oh era asa de inspaimantator...sunt asa de obosita si de plictisita... sper ca faniii mei sa ma inteleaga"mai departe nu am mai inteles, dar faza cu patul o mai spunea de cateva orilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept sa plec din tara asta...nu ai ce face aici...as sta la facultate macar, dar ma mai gandescwinkingsi asa e, va fi ocolita de toata lumea inclusiv de cei din tara noastra.aud multi oameni ce zic ca nu s-ar mai intoarce niciodata in romania, si cine stie ce excaptie ar fihappymulti gandesc ca tine din tara asta!