| Maj3stic a întrebat:

Ia fiti atenti aici cand pun o imagine luata de pe net pe deskop la pc nu se vede ea clar unde sa umblu heelp laughing?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Dai la butonul Start din coltul stang al monitorului,pe urma la Control Panel, apoi la Display, Deskstop, iar la mine apare Position:corect este sa fie Strech, nu Tile sau Center deci dai pe Strech si gata.
Sper ca te-am ajutat! Pupici:*

| Maj3stic explică (pentru RyGoLeTa):

Si mai am o intrebare cum fac sa scriu si eu asa spre exemplu w ala de la tine la porecla mea de pe mess?

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Maj3stic):

Nu am inteles ce ai zis mai explica o data

| Maj3stic explică (pentru RyGoLeTa):

Deci wcum sa fac sa scriu diferit spre ex 'w' sa il fac si eu asa imi trebuie la porecla la mess; d sti sa pui literele cat mai ciudate

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Maj3stic):

Acum am inteles! Uite aici:
http://bancuriok.com/category/statusuri-animatii/
Ai o multime de litere si punctulete, selectezi si dai copy apoi paste. Sper ca ai inteles.Te pup:*

| Maj3stic explică (pentru RyGoLeTa):

Mersi mersi mult

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Maj3stic):

Am uitat sa iti zic sa dai click pe rubrica de deasupra literelor care iti plac.

| Maj3stic explică (pentru RyGoLeTa):

K

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Maj3stic):

A mers? Nu ai pentru ce:*:*:*:*
Pupici:*

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Maj3stic):

♧ ღ ♂ ♀ ♥ ♡ ☜ ☞ ☎☏⊙ ◎ ▨ ♨ ◐ ◑ ↔ ↕ ☏℡™№◈⊙◈♨§ξ∮¥£♠ ♣♥ ●•۰•♡•۰•● ◐◑。๑∞•◦♀◎♨ ◊ ▣▤▥▦▩▧▨♬ ♪♩♭♧∏۩۞ юЮ ღㄨ※Ψ彡乀∑ ⌒⌒@▓↑↓←→↘↙↔↕ω‰ Ω ж べあぃ∈
┣┓┏┫▄ █ ▌▒『』〖〗◢ ◣◥ ◤ △ ▲▄ █ ▌▒◊→♡๑۩۞۩๑ ♠▲▼↑↓→←◊→♡๑۩۞●☆★〓۩๑ ⊙▽⊙ ◑▂◐◑0◐◑︿◐◑ω◐◑﹏◐◑△◐◑▽◐●﹏●●△● ●▽● ⊙▂⊙

10 răspunsuri:
| Ciubotaru_Stefan_1998 a răspuns:

Rezolutia fundalului...control panel