| andrei123 a întrebat:

Ia sa vad cat de romantici/romantice sunteti! voi cum i-ati spune unei fete/unui baiat ca ati vrea sa fiti cu ea/el?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu i-am zice nimic ca m-as inrosi. Evit situatile de genullaughing

| daii a răspuns:

Sunt fata, asa ca las baiatul sa faca primul pashappy

by daiiwinking

| clauss a răspuns:

Un trandafir rosu si un mesaj care sa sune cam asa, te iubesc si vreau sa imbatranim impreuna, te iubesc

| Cryssy a răspuns:

Buna. Hmm.nu stiu.La mine a decurs totul de la sine. Cred ca as face-o undeva in parc sa zicem langa un lac, la asfintitul soarelui. Tinandu-l de mana si spunandu-i ca il iubesc si ca a adus soarele in viata mea. Si l-as intreba daca ar vrea sa fim impreuna. Nu stiu...totul ar veni pe loc in acel moment... Numai bine!

| Artemiss a răspuns:

Nu cred ca sunt romantica. Daca mi-ar place un baiat si lui de mine, i-as fura un sarut si i-as spune"Asta pentru ca esti frumos si nu pot sa ma abtin!".

| Kidu a răspuns:

Vreau sa fiu cu tine!?

| putzulica a răspuns:

Pai i-as da de inteles asta nu imi place sa intreb asta... 7 trandafiri frumosi dupa ce vad ca si fetei i place de mine. si i ofer trandafiri si o sarut ca un semnbig grin cam asa ceva laughing

| pysyuctzza a răspuns:

Un trandafir, ciocolata si un biletel dragut, poti sa va intalnit cu grupurile voastre si sa jucati adevar sau provocare, poti sa rogi pe cineva sa iti dea drept provocare sa o intrebi daca vrei sa fie cu tine, big grin mult noroc ps. cinema&filme horror functioneaza aproape intotdeauna

| cîrne a răspuns:

Fă, miii imi placii di tini

| andy_3925 a răspuns:

Vreau sa fiu cu tine, frate!laughing

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Hmmmthinking
probabil o plimbare prin gradina botanica, un trandafir daca am de unde face rost(eventual rup unulbig grin), cand ajung pe langa lac, o opresc, o iau de maini, ii dau parul din ochi, ia's face un compliment de genu'"cand ma uit in ochii tai ma pierd"apoi dau sa o sarutbig grin

| Saori a răspuns:

Um.pai, buna si tie, in primul randbatting eyelashes
eu.nu sunt genul "romantic".
adica.bine inteles, ca oricarei fete, mi-ar placea sa primesc ciocolata si alte d'astea, dar.prea mult strica!thinking
adica. mi s'ar parea prea plictisitor.
nu'mi place sa vina totu' la mine.
adica.stiu ca toata lumea zice ca "fetitelor" din ziua d azi le plac baietii aia mai."golani"
si asa e.
adica... eu am 13 aniblushing
da, stiu, unora vi se pare ca sunt mica. dar in fine.oh go on don't care!happy
asa.deci.sa revenim la subiect.
nu i'as propune unui baiat asa ceva niciodataoh go on
uite cm as procedadevil : l'as cuceri, l'as face sa vina in limba dupa mine, dupa care, evident, el mi'ar cere sa fim impreuna.blushing
dar n'as acceptastraight face
pentru ca.nu stiu, dar. dupa ce vad ca ii place d emine, ma plictisesclaughing
asa sunt euthinking(uneori cred ca am o problemalaughing ).(dar. n'amstraight face)
oricum.deja am scris prea multlaughingoh go on
blushing wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeee... pe naiba. Eu una m-aş mulţumi şi să facă celălalt primul pas laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai tarfo vrei sa fi cu mine? asa ii spun!