| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti romantici sau nu?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Doar daca am pentru cine sa ma stresez happy

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Da, cateodata.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.atunci cand acea persoana merita toata dragostea mea big grin

| joy a răspuns:

Da, sunt romantica incurabila, prietenul meu este f romantic cu asta m-a cucerit dealtfel, dar nu-mi plac dulgegariile exagerate din care sa dau in diabet laughing laughing

| chikitoka a răspuns:

Is de moda veche..Romantism OLD

| N538961518 a răspuns:

Romantic adica sa-i cant la chitara in timp ce mancam bomboane de ciocolata la lumina lumanarilor iar eu soptesc vorbe dulci? Nu, nu sunt romantic din fericire.

| onlyme_3202 a răspuns:

Yes, i amhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu putem sa spunem noi astahappy
persoana de langa noi...persoana iubita este cea mai in masura sa spuna daca suntem sau nu romanticihappy