| AidaAmaranta a întrebat:

Ia uitati-va! :|... ce tare de el! Dar in orice caz nu cred ca diavolul este in el:|. http://stirileprotv.ro/......volul.html

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu există nici diavol nici dumnezeu, asta e clar.
Nu există nici puteri paranormale ci sunt denumite aşa doar pentru că majoritatea nu le avem, mai precis nu le dezvoltăm.
Aceste aşa-zise "puteri" se dezvoltă instinctual numai că în mulţi dintre noi a "murit" acel instinct şi nici noi nu am făcut ceva în acest sens în copilărie.
Totuşi, să plouă din tavan aşa din senin... mie-mi sună a fabulaţie.
De ce nu au făcut experiment în faţa tuturor să vadă şi ochiu' meu de Toma Necredinciosu'?!?!

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Eu nu cred asa ceva, in timp se vor descoperi cauzele acestor nereguli..."sa ploua din tavan cand intra baiatul in casa", ce prostie!
Tu crezi?

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Ciudat.Foarte ciudat!

| AidaAmaranta explică:

Stiu...nu stiu ce sa spun! thinking dar e chiar ciudat

| parazitu_8805 a răspuns:

Super! vreau si eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie laughing. Si e ciudat ca nu se intampla nimic cand il filmeaza si nici macar cand s-a miscat masa nu a aratat-o toata, doar jumate din ea. Noi de unde sa stim ca nu era cineva sub ea si o misca thinking PROSTIE!

| RealLife a răspuns:

@kongeriket cum nu exista dumnezeu ma? vei arde in iad ca un chibrit.