| anonim_4396 a întrebat:

Uitati in ca tara traim. http://stirileprotv.ro/......alei.html. Ce pedeapsa ar merita aia?

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cutit + Sare?

auran
| auran a răspuns:

Daca ar conta parerile noastre inseamna ca multi ar zace prin puscarii sau ar fi de mult ingerasi dar... trebuie sa avem grija sa nu avem datorii (la asa zisii oameni binevoitori) si sa incercam sa avem grija de viata pe care o avem asa cum putem...

| poechce a răspuns:

Glina :O? omg :O La mine-n comuna? Unde ma, ca nu s-a auzit nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sapte luni, politistii au strans probe, ca sa nu se mai intample ca in luna aprilie, cand Curtea de Apel Bucuresti i-a pus pe atacatori in libertate, pentru ca nu prezinta pericol social.

| tatiana14 a răspuns:

Romania...