| anonim_4396 a întrebat:

Ianafara de chrome://history/ mai se poate afla pe ce pagini de net ai intrat? Care?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai sters istoricul browserului nu mai ai de unde sti.

3 răspunsuri:
| alexxptg20 a răspuns:

Salut da se mai poate undeva in windows la cele mai vizitate pagini funa sau vot?

| Aleen a răspuns (pentru alexxptg20):

Da, in start -> recent places(documents) daca ai windows xp si acolo vezi ce fisiere ai deschis recent(nu pagini web). Banuiesc ca va uitati la filme porno si nu vreti sa fiti prinsi.

| anedreaeaaa a răspuns (pentru Aleen):

Nu gasesc...Si nu ma uit la filme porno sau chestii din astealaughing