| anedreaeaaa a întrebat:

Stie cineva un program in afara de de chrome://history/ pe care se poate afla pe ce pagini de net ai intrat? Care?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Fiecare browser are optiuni pentru a vedea ultimele pagini vizitate. Nu doar Chrome, ci si Firefox, Opera, Internet Explorer. In functie de ce browser se foloseste, poti gasi in setarile lui istoricul online, daca acesta nu e dezactivat de utilizator - exista si aceasta posibilitate (de a nu memora paginile vizitate).

| anedreaeaaa explică (pentru dannyel86):

Dar in afara de asta se poate? Am inteles ca exista unul in fiecare calculator care memoreaza tot indiferent de browser