| Marilyn50 a întrebat:

Iar am nevoie de ajutor si chiar foarte rapid....deci am un prieten pe care il plac si am mai fost c el inainte dar ne am despartit deoarece aveam nie perioade mai grele fiecare si acum am realizat ca ica tin l ael si il plac si nu stiu cum sa i zic adica daca ma indoiesc daca gresesc si il fac iar sa sufere si eu pe mine insami? e sa i zic si mai ales ultima oara cand am fost impreuna cam o mare parte din scoala stia si ma cam deranja...

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Atunci trebuie sa te gandesti bine si sa nu te mai arunci cu capul inainte. Trebuie sa lasi lucrurile in voia lor, nu sa fortezi. Si nu mai repeta ce nu tia-a placut, adica tine secreta relatia