| rebe007 a întrebat:

Buna seara TPU, am nevoie de niste idei de cadouri pentru Secret Santa ( ne facem cadouri intre colegi in secret). Am picat cu o fata si as vrea sa am ceva original, mai special. Pareri/idei? Mersi mult!

9 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Un chippendale - http://shorturl.at/mLUX2
nu e cinestiece original, insa sunt SIGURRRRR ca o sa aprecieze, SERIOS :D

| rebe007 explică (pentru Bizon95):

Daca as avea buget nelimitat chiar acum as da comanda de unu rolling on the floor)

| Bizon95 a răspuns (pentru rebe007):

big grin

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O cutie cu bomboane.

| EuSuntRobertel a răspuns:

Te salut! Frumos din partea ta ca vrei sa ii iei ceva mai specialhappy de aceea iti sugerez sa ii iei un trandafir suflat de aur sau un trandafir criogenat (nu sunt prea scumpi, dar dai bine cu ei pentru ca nu multi se gandesc la un astfel de cadou). Ai mai putea sa ii iei un pandantiv cu o poza in el (de ex: cu toata clasa). Sau un simplu ceas, ceasul il va purta cu sigurantahappy. E alegerea ta, sper ca ti-au fost de ajutor sugestiile mele. Mult succes!

| georgedesh24 a răspuns:

Uite ceva frumos aici: https://www.emag.ro/......-v6055919/

Este un cadou mic, frumos, finut pentru or ce varsta.