| AlexandraCroft a întrebat:

Idei cum sa imi coafez parul daca il am tuns scurt in spate lung in gata?
Sa imi pun accesorii sau ceva de genul
Multumesc anticipat si funda bineinteles.

Răspuns Câştigător
| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Buna!

Iti recomand sa iti pui bentite impletite colorate, dar si mai mari, cu flori sau orice modele care iti plac si gasesti de cumparat. Poti purta cercei mai lungi, fiindca se vad mai bine daca esti tunsa asa si vei arata cool. Poti purta o pereche de ochelari de soare pe cap, nu neaparat daca este soare afara, pentru a arata un plus de originalitate.

Sper ca te-am ajutat. Funda? love struck : x pup

1 răspuns:
| TurnOn a răspuns:

Pai la aceasa coafura iti sta mai bine liber si exista cleme da par : http://www.google.ro/......tp?/imgres si poti sa le pui in par