| 27Decembrie a întrebat:

Idei de cadouri pentru cel mai bun prieten?

4 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

O carte, daca ii place sa citeasca, bilete la concertul trupei lui preferate, un ceas deosebit sau un fular dragut!

| mary343 a răspuns:

Ceva special si pentru tine si pentru el.
De ex: Ceva care are legatura cu o intamplare speciala pentru voi. :3

| Msh13 a răspuns:

Un parfum, un ceas, un tablou cu fotografii, o bratara din argint sau un lantisor cu initiala lui din argint :*

| MadalinGabriel a răspuns:

Poti sa ii faci o cana personalizata, pui poza cu tine si prietenul tau si un mesaj dragut! happy Sper ca te-am ajutat! :3