| eelena1797 a întrebat:

Idei de cadouri pentru doua gemene (18 ani)?

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Fiecare are gusturile/preferințele/pasiunile sale.

Le poți lua ceva mic, dar drăguț, semnificativ și care să nu se consume.
De exemplu le poți lua o brățară cu o inițială, zodie, data când v-ați cunoscut, ceva să-i aducă aminte de tine.
Le poți face o ramă în care să adaugi o poză de a voastră.
Poți personaliza n lucruri. Poți să le iei tricouri pe care să scrii mesaje amuzante, căni, perne și altele.
Acum am văzut că au apărut tot felul de lucruri drăguțe. Chiar poți să întrebi și la magazine din astea de cadouri ce ți-ar recomanda.
Le poți lua tot felul de lucruri, dar ți-am zis..nu le cunosc gusturile ca să te ajut mai mult.
O zi plăcută și la mulți ani!

| BxMariia a răspuns:

Buna! Ai putea sa le iei niste bratareli de argint, sau ceva de argint care sa aiba inimioare dinalea rupte (impreuna sa formeze un intreg) Poti sa le mai faci colaje dinalea cu poze, sa le bagi in rame(daca ai poze impreuna cu ele)
Bafta. Distractie placuta :*

| ComanAndreeaIulia a răspuns:

Probabil haine sau parfum sau niste pantofi care le plac.