| pwp a întrebat:

Idolul meu o sa aiba un copil :(((
http://www.acasatv.ro/......-tata.html

ce parere aveti? :(

Răspuns Câştigător
| Ashl a răspuns:

Pe acasatv.ro spune ca inca nu au confirmat deci probabil ca nu e adevarat dar si in caz ca e nu poti face mai nimic nuam sa treci peste adica mno asta tot trebuia sa se intample o data si-o datahappy. bafta! fundabatting eyelashes.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un tătic fericit!
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Treci peste. Baftă!

mariana
| mariana a răspuns:

Daca este adevarat este o veste buna, oamenii talentati trebuie sa aiba copii pentru a le mosteni genele deci, daca aceasta stire este pe bune, cred ca trebuie sa ne bucuram pentru ei si sa le dorim sanatate, iar tinerei viitoare mamici sa-i dorim un bebe sanatos, iar ea sa treaca cu bine peste aceasta perioada a sarcinii.
Ganduri bune pentru userii TPU si multa sanatate.

| Beatrice a răspuns:

Looooooooool, bravo lor, sunt fericita, sper sa semene cu enrique laughing

| kathyangel a răspuns:

Eu ma bucur pentru el, tu de ce nu?
Eu sunt de parere ca e super tare, probabil este emotionat si bucuros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce?

un copil este o minune pentru. fiecare parintewinking