| aquaxxs a întrebat:

Ieri am avut primul meu sarut cu fata pe care o plac, si m-am indragostit de ea, sunt sigur ca si ei i-a placut. Ideea e ca muream de frica inainte de sarut, si azi la fel. Nu am vazut-o oricum, dar imi facusem un plac sa o sarut din nou, dar muream de frica, tremuram si totusi aveam fluturasi in burta. Nu stiu de ce am teama asta, mi-e sa nu iasa gresit in timpul sarutului, cum sa scap de frica asta si sa o pot sa ma duc sa o sarut fara teama?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. Nu te mai gandesti ca o vei saruta cu teama, nu trebuie sa iasa totul perfect ci de la sine. Daca nu ii va placea si se va desparti de tine doar pentru atata asta e, iti cauti alta. Pa.