| Antrax a întrebat:

Ieri am jucat fotbal mai exact baraj da nu conteaza nu stiu cum mi-am bagat mana la minge cand am aparat ca acum ma moare foarte rau mana stanga la incheietura ieri am pus compresa cu apa rece da nu a trecut. Ce sa fac ca doarecrying?

7 răspunsuri:
| Antrax explică:

Mersi

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Te duci la doctor si iti faci o radiografie, dar poate trece.

| Aly07 a răspuns:

Asha e la football big grin, o sa-ti treacawinking.

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Te duci si faci o radiografiehappy, vezi daca e ceva serios

| raza-de-soare a răspuns:

Pai, daca nu merge asa contacteaza un doctor dar poate nu se ajunge pana acolo totusi...eu am o prietena care a calcat stramb odata cand eram la iarba verde, tot asa jucam fotbal si is s-a umflat oarte tare piciorul.crede-ma ca daca mai stai asa cateva zile o sa-ti treaca...insanatosire grabnicahappy

| bombo a răspuns:

Poate ca nu s-a intamplat nimic grav dar totusi ar trebui sa meri la un ecograf sa te vada daca nu ti sa sclintit sau ceva de genu...eu sper sa nu ai nimic gravhappy

| cristian2828 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vizitezi un medic, pentru siguranta