| Lucia_5229 a întrebat:

Ieri am primit n cadou de ziua indragostitilor de la un prieten. prieten numa nu iubit dar lui ii place de mine.
cand am ieist din baie o venit iubitu meu la mine sa ma mai salute ca el o mai stat ca mai avea ore. si o venit si ceva colege de a lui si o zis ca nu stiu cine din cls a 7B mi-a trimis un bilet ca ma place.
ele au vazut punga cu cadoul de la prietenul ala si o intrebat de unde, de la cine, daca ii de la Ovidiu(iubitul meu ) eu am zis ca nu ...si au mai tot intrebat si nu stiu ce.
Ovidiu dupa vreo 2 minute dupa ce o vazut cadoul sau cum ma tot intrebau alea o plecat, fara sa ma salute sau sa ma pupe. dupa aia am vb cu un coleg de a lui cu care ma inteleg ff bine(cu el nu pot vb ca ii pedepsit)si mi-a zis ca era suparat si ca o sa il bate pe ala din 7B el crezeand ca ala mi-a trimis...
voi ce ziceti ii suparat pe mine?
voi ce ati face daca prietena voastra ar face asa?
FUNDA! si daca ai chef de glum enu lasa comentariu

2 răspunsuri:
| Tzucu a răspuns:

Lasa baieti ...asas ei oh go on ia o pauza laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci?