| DeutzaMika a întrebat:

Ieri am pus o intrebare pe TPU adica luni seara, azi marti seara nu apare intrebarea apare doar ca mi sa raspuyns la ea la notificari, dar nu o pot vedea, nici intreabrea nici raspunsurile! Cum pot face sa apara?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai probabil întrebarea ți-a fost raportată (pentru încălcarea regulamentului sau abuziv).
Cum suna întrebarea ta?

| RosaL a răspuns:

Deci incearca sa iesi de pe cont dupa care logheazate din nou si vezi intrebarile tale de nu intra pe email tau si vezi comentariul de la intrebare si intra de pe email.
Sper sa te ajute...

| FANfredoSHpidjin a răspuns:

Poate întrebarea ta a fost raportată pentru că încălca regulamentul TPU.
Dar dacă nu încălca regulamentul, trimite un mesaj la CONTACT - http://www.TPU.ro/contact - şi întreabă-i pe admini ce s-a întâmplat.