| BelzebuthMaui a întrebat:

De ce nu pot vedea raspunsurile imediat cand primesc un reply? Imi apare la notificari, dar de multe ori chiar si dupa 10 minute abia pot vedea reply-ul. Uneori mai intru (alteori nu) pe pe raspunsurile lor si apar deja, dar unele te pot induce in eroare cand converseaza mai multi in aceeasi intrebare.
Reply-urile de la cei suspendati nu apar la notificari, asta de ce, nu li se ia in considerare raspunsurile? raised eyebrows sper ca e doar un bug.
Vi se intampla si voua?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Uite ce zice regulamentul:
Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.
Sărbători fericite!

| Userses a răspuns:

Da, e valabil la toata lumea. Asa merge TPU. Se afiseaza in caseta de notificari doar raspunsurile aprobate. Raspunsurile Juniorilor fara adresa e-mail confirmata sau care n-au nr necesar de raspunsuri pentru a trece de raspunsurile in asteptare...nu apar in caseta de notificari in timp real.

| GeaninaNicoleta a răspuns:

Dai la raspunsuri primite