| agoodvampire a întrebat:

Am pus o intrebare seara trecuta si acum dimineata am vazut la notificari ca am raspunsuri. Si dau pe notificare si ma duce la intrebari puse de altii. Apoi am dat sa vad intrebarile mele si nu imi apare intrebarea aceea.straight face Pot sa stiu si eu de ce? funda

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Cu siguranta ti s-a sters intrebarea din cauza ca cineva te-a raportat

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Scrie la Contact http://www.tpu.ro/contact

| agoodvampire explică (pentru hideaway):

Dar nu inteleg de ce. Era o intrebare oarecare in care ceream ca cineva sa imi dea un site unde sa pot vedea filmul Letters to juliet online gratis si subtitrat straight face

| agoodvampire explică (pentru hideaway):

Asta era pentru Dana211 scuze.

| hideaway a răspuns (pentru agoodvampire):

A, păi întrebarea a fost ștearsă datorită "conținutului legat de pirateria online".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta a fost stearsa