| localhero987 a întrebat:

Ieri mi-am pus piercing in buza, cum sa il ingrijesc.

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Trebuie să ai grijă cu el şi să nu-l scoţi ca să nu se infecteze. Nu te lovi de nimic, nu îl murdări cu mâncare şi seara pune acolo nişte spirt în caz de orice.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Nu te lovii de chestii pentru că așa îl zgârii, nu îl murdării cu mâncare!

| Krokodil a răspuns:

Ii dai sa manance, il speli, il culci.

| AndaDaniela a răspuns:

Nu fuma, nu consuma alcool, ai grija cand mananaci, nu te lovii, nu.l atinge des si spala.te mai des decat de obicei!

| Alice23 a răspuns:

Cati ani ai daca nu te superi? big grin
A si : nu-l murdari cu mancare, nu bea alcool, nu fuma, nu te atinge grav la el [o sa mori de durere] spalate ma des, iar eu as prefera in loc de spirt sau dezinfectant, apa oxigenata, cu spirul o sa te usture la fel si cu dezinfectanul, cu apa oxigenata nu simti nimic! :*