| deadman a întrebat:

Ieri, o fata cu care am vorbit o data in viata si atunci a fost ceva gen buna pa, mi-a multumit pentru un like pe facebook si dupa m-a intrebat ce fac ca nu am mai vorbit de mult timp si am vorbit ceva cu ea despre scoala si chestii de genul. Voi ce credeti? Adevarul este ca imi cam place fata. Sa mai vorbesc cu ea si dupa ceva timp sa o invit in parc sau chestii de genul sa ne cunoastem mai bine?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, de ce nu.

| AliceCorina13 a răspuns:

Da, invit-o, baga-te mai mult in seama cu ea, si poate o sa ajungeti sa fiti impreuna, nu ai nimic de pierdut.

| Socaciu_Bianca_1997 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu happy
Sincera sa fiu, si mie mi s-a intamplat la fel, aproape(si eu am intalnit un tip la intamplare in parc, si acum suntem foarte buni prieteni, dar nu impreuna).
Daca iti place de ea, de ce sa astepti? Vorbeste cu ea, spune-i de cate ori ai ocazia ca e frumoasa etc... Iti urez succes si sper sa ajungeti sa fiti impreuna happy

| Crysswtiiubestiiiii a răspuns:

Dupa parerea mea, mai vorbeste cu ea.
Poate, poate va fi ceva intre voi.
Scoate-o la un suc, la o plimbare in parc.
Incearca nu ai nimic de pierdut! [[succes]]
batting eyelashes funda? waiting