| (¯`·._)MaRsE009(¯`·._) a întrebat:

Ieri seara baiatul care il iubesc s-a luat de unul carfe a avut tupeu la mine si mi-a zis iubi. Azi s-a purtat dezastruos cu mine, m-a jignit, m-a umilit si multe altele... Ce se intampla... Ma iubeste
?

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Atunci cand sunteti singuri isi arata adevarata fata(adica se poarta frumos), iar cand se afla in preajma prietenilor ii este rusine sa recunoasca ca-i place de tine si crede ca ceilalti o sa rada de comportamentul lui...cred ca asta se intampla, dar daca face asa inseamna ca nu te iubeste cu adevarat

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu te iubeste si mai rau de atat nu te respectaraised eyebrows
De la jignire si pana la agresiune nu e decat un pas asa ca ai grija in cine iti investesti sentimentelehappy

| liveincolors a răspuns:

Cand iubesti, cu siguranta nu umilesti persoana iubita. Chiar daca te-ar iubi, daca s-a purtat asa cu tine, nu va fi singura data.straight face

| Nu conteaza a răspuns:

Ori se joaca cu tine si e un total idiot
ori nu stie ce simte
ori are o zi proast
big grin
nu garantez niciuna dintre variantele d mai sus laughing

| Smileyy a răspuns:

Nu. sincer big grin

| (¯`·._)MaRsE009(¯`·._) explică:

Dar... azi am dat un mesaj pe Y! Mesenger de genu cum ma crezi : 1 frum 2. draguta 3. esti foarte frumoasa 4 te iubesc si el a zis 3 si 4.