| Marymarilena a întrebat:

Ii place civa melodia Hawaii de antonia mie foarte mult!

7 răspunsuri:
| Pandacorn696 a răspuns:

Cuiva* daca vrei sa stii asta uita-te la like-urile de pe youtube ale melodiei laughing

| SimoNARaluCA a răspuns:

E draguta :/ A fost ceva uimitor pentru multi ca Antonia stie sa cante si in romana.Bineinteles, din punct de vedere al tehnicii, versurilor, melodiei, nu e chiar cea mai incredibila, dar e genul de melodie care se cauta acum in Romania deci e ok.

| zurick a răspuns:

Nu-mi place in mod deosebit...
oricum gusturile nu se discuta

| Crucified a răspuns:

Nu.

| Panda13 a răspuns:

Mie happy

| miss12 a răspuns:

Mie imi place! si sa tii ca e mistoo!, dar si pana dimineata! e o melodie superba si altele

| Marymarilena explică (pentru miss12):

Si aia imi place la nebunie!