| anonim_4396 a întrebat:

Ii pot da un baiat un balon cu heliu pe care sa scrie ly, poate chiar in forma de inima?
Baietii pot primi asa ceva sau.
e pentru 1 luna de relatie si ma gandeam ca l poate desface ca sa si faca vocea subtire, pentru amuzament.
Voi ce ziceti?
Ce altceva as putea lua? Ceva simbolic, dragut cat de cat, si ieftin

2 răspunsuri:
| Denisa09deni a răspuns:

Mie mi se chiar dragut, inventiv si inedit... Desigur ca acum depinde de baiat (daca e unul "fitos" n o sa i placa, dar daca e unul simplu, va aprecia fii sigura) ❤

| Lia29 a răspuns:

Nu cred ca s-ar bucura pentru un balon. E prea banal.