| ladygaga_9914 a întrebat:

Ii un baiat din clasa ma ded care imi place.se uita mereu la mine si nu stiuj cum parca ma observa asa din cap pana in picioarelaughing). se uita frt insistent mai mereu si cateodata il vad cca se uita asa luuuung la mine straight face. voi ce credeti? ii place de mine? ( e foarte timid)

3 răspunsuri:
| d33a a răspuns:

Da... cred ca ii place de tine happy

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Te-a validat ca fiind o potențială parteneră cu care ar putea întreține raporturi intime, atîta tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa-i placa de tine, adica aspectul tau, caci pentru a place pe cineva trebuie sa si cunoasca destul de bine. Dar da semne ca i-ar place de tinehappyDat fiind ca e timid, isi permite doar sa-ti "arunce"niste privirihappy