| anonim_4396 a întrebat:

Ii urati si voi pe cei ce isi bat animalele? Cand vad stiri in care sunt batute animale imi pare rau ca nu am fost acolo, sa pot face ceva.

(Alta categorie nu am gasit, scuze)

Răspuns Câştigător
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Da ii urasc
i-as omora
i-as face bucati

si apropo :

semneaza aici pentru a nu mai fi maltratate:
http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
semnezi mai jos

8 răspunsuri:
| alissa6 a răspuns:

Lumea e plina de prosti... aproape nimeni nu isi iubeste animalul, eu mi-as da viata pentru pisica mea Cathy chiar daca nu ma crezi e adevarat.

| BigBang a răspuns:

Bineinteles.
Mai ales daca animalul agresat in cauza este un al individ.
Nu ii urasc, ii compatimesc.
salut

| BigBang a răspuns:

DeEa
Filmul ala m-a dat peste cap.Sa mor eu.Am auzit de cruzime fata de animale dar asa ceva nu am mai vazut.Inteleg ca unele animale sunt"mancare" pentru noi, dar chiar si acelea sunt sacrificate si nu torturate pana la moarte.Tocmai deoarece suntem specia"inteligenta"pe aceasta planeta,ar trebui sa avem mai multa constiinta si putere de intelegere.
Mai ales ca fiind mai "inteligenti",(ceea ce nu pot spune cu certitudine despre acei oameni),avem si responsabilitati.
Mai zic ca daca eram in epoca de piatra poate era okay,ca doar atata era puterea noastra de intelegere pe vremea aia.Dar hai acum ca,cica"am evoluat".
Eu nu stiu cum pot,nu oameni, nici indivizi nu-i numesc, sa tortureze acele animale pana la moarte.Ca eu numai cat am vazut filmul si de abia reusesc sa scriu.Filmul ala te poate imbolnavii.Pot sa suport multe dar,"torturarea unei forme inteligente de viata pana la moarte,nu e una dintre ele". Bine ca am evoluat si inca o facem. Evolutie, evolutie, spre epoca de hartie.salut

| BigBang a răspuns:

DeEa am uitat sa spun ceva,mica adaugare.
Inteleg ca esti nervoasa, filmul ala m-a imbolnavit si pe mine dar daca mergem pe mentalitatea ca"ar trebui ucisi", devenim si noi ceea ce ei sunt deja.Hai sa fi noi omul daca altul e animalul.salut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacrying
Iubesc animalele mai ales cainy sh pisicutzele:X
Nu au suflet cei care pot sa le loveascasad
imbecililaughingoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi stă în caracter să îi urăsc. Însă niciodată nu m-aş apropia de un om care face asta.Îmi par oameni foarte slabi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci va rog faceti-va curaj si urmariti acest documentar, il puteti viziona pe Google. Va avrtizez ca o sa fiti socati: EARTHLINGS

| kiddaa_4972 a răspuns:

Normal...
mai ales cand arata ca animalele mor sau
ca sunt eutanasiatecryingcryingcrying(((