| Ando1dul a întrebat:

Il considerati frumos pe Justin Bieber? (intrebare pentru fete)

3 răspunsuri:
| m1xa3la a răspuns:

E un baiat frumos dar se crede prea idolizat si prea faimos ..in ziua de azi sunt pre multe fete care mor dupa el.intradevar are o voce buna dar, daca nu ar avea atatea figuri ar fi ok

| Dexaa a răspuns:

Pot să zic că el e drăgut, dar e cam încrezut, mie cel puţin mai tare îmi plăcea înainte când avea 16 ani. Nu prea vreau să creez pe aici nu ştiu ce discuţii, de aceea prefer să mă opresc.
O seară frumoasă!

| madalynutza_8886 a răspuns:

Buna! Pot spune ca este frumos dar sa nu exageram adica sunt altii ...de te lingi pe bot, scuz-mi expresia.
Este o parere personnala tu sigur ai alata!