| Coco_9231 a întrebat:

Salut am o intrebare pentru fete mai ales.De ce va place de Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| lissu99 a răspuns:

Cocolaughingeu una nu stiu ce vad unele fete la el zici ca e fatalaughingoh go on sunt baieti mult mai draguti pe lume care n-au aere de vedetalaughingsincer acum
XoXoLiZ

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mie nici macar nu imi place laughingAdica sa fim serioase. Cum sa ne placa de un tip pe care nici macar nu l-am vazut (in afara de tv sau p net)Mi se pare ca este prea arogant ( mai ales cand a folosit replica "imi este f greu sa-mi gasesc o prietena fiindac niciuna nu este sincera cu mine " mrg si ce-a mai zis el pe acolo. Mie una, nu-mi plac prefacuti, ci baieti care stiu ce vor si sunt de treaba.big grinsi daca sunt si un pic draguti nu strica rolling on the floor

| Biia a răspuns:

Mi se pare un baiat dragut si foarte talentat.Are multe calitati si stie sa se poarte cu o fata(nu ca as fii simtit pe propia piele ca nu se poatelaughingdar si presa are dreptate). E ff cute si stie sa se faca placut prin multe lucruri.
Take care!kiss

| Диана a răspuns:

Dar honey, cine a zis că-mi plac fetele?raised eyebrows

| MirelaC a răspuns:

Mie nu-mi place de asta micu si de ce crezi ca toate fetele il plac?raised eyebrows
wrong!

| DraPraaHaarp a răspuns:

Mie nu imi placehappy nu stiu ce vad unele fete la copchilu alalaughingadiq e un ''schizofrenic'' de 16 ani ca aere d vedeta...ma rog fiecare cu gusturile luihappy

Răspuns utilizator avertizat
| MinoreBay a răspuns:

Mie imi place justin pentru ca e un baiat f dragut arata bine e funny si se imbraca super si mie imi plac fff mult ochii caprui

| Carii a răspuns:

In primul rand... E DRAGUTS love struck 2.Are bani.si toate fetele pecare le vrea la picioare.se imbraca cool. si o voce =p~ soOper love struck deci thinking imi place pentru ca e dragut si talentatbatting eyelashes