| iulyyy a întrebat:

Am si eu o intrebare il cunoaste cineva pe Aleksei care a fost in emisiunea "comanda la mine"de pe antena1. vreau id luidau fundita.mersi

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Alexxe a răspuns:

Http://aleksey16ro.hi5.com
asta este hi5.
id nu-l mai am in lista. dar, daca ma vad cu el iti dau un privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu may salyvaty dupa el ca nyste vacy ca nu aveti nycy o sansa. pryetena luy aleksey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca ai tu sanse si nu avem noi. draga mea(pentru pr lu alekseilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu aveti sanse bai panaramelor.nu va mai uitati la iubitii altora. uitati-va dracu la alti, nu la aleksei al meu! :0 :0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitica lui aleksei...hai nu mai sp ca tu esti? ce onoare.pacat ca aleksei spune ca nu are prietena. cel putin asa spune pe mess si peste tot...ai vrea tu sa fii cu el. dar nu mai minti ca nu esti singura care ar vrea sai fie iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar eu sunt si aleksei nu vrea sa spuna. daca el zice asta problema lui.la cat de frumoasa sunt pot avea pe oricine si oricand. dar eu il vreau pe frumushelul meu aleksei. te pup dulce aleksei. si uitati-va dracu la prieteni vostri nu va mai uitati la aleksei al meu.va-m spus si va spun NU AVETI SANSE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragut aleksey da` nu inteleg de ce totae fetele (mai nou) sunt lesinate dupa el, voi ce parere credeti ca-si face daca toate sarim pe el ca si cum ar fi ultimu` baiat de pe planeta? normal ca una foarte naspa...si pentru distrusele astea care vin pe-aicia si se dau drept iubita lui voi chiar nu aveti alceva de facut? ratatelor dati-va glont! ja chill! id-ul lui e alekksutz(l-a mai spus si FabulousBibu :D) si hi5 Http://aleksey16ro.hi5.com :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distrusa e mata fa. du-te dracu ca eu nu ma luai de tine si daca sunt prietena lui ce.sunteti moarte de invidie de aia faceti asa firata-le dracu

| NaughtyGirl a răspuns:

Alekksutz e id

| Madishor a răspuns:

Cretina tipa astaa caree zice caii iubita lu aleksei adica tu copil'o lasate de glumee laughingeu una nu-s in limba dupa el da e simpaticut tipu tuu da sa ma dauu drept iubita luii nee, maii degraba tu estii in limba dupa el:-J Maii asa a fost daca tineti mintee si cu andii:-Jtipu din iasiilaughingmaa acum nu ma laud da a fost iubitu meuu:-Jfetelor statii chill nu va luatii dupa toate moartele de unde stie ia ca nu avetii sanse eu cum am avut cu andii! haii baftaa si statii chill!:-Jcretinee caa tipa asta is multe nu le ascultatii!