| Larisa_5606 a întrebat:

A vazut cineva emisiunea Comanda la mine, cu Aleksei, stiti cumva un id, facebook, twitter hi5, sau ceva de genu?
Multumesc
Fundita!

11 răspunsuri:
| AngelSpeed a răspuns:

ID: Alekksutz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://aleksey16ro.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un id nu aveti?
sau fb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://aleksey16ro.hi5.com/:P:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratee. vreau si eu id=p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id-ul lui era alekksutz dar acum nu-i mai merge pentru ca a avut prea multe solicitarihappy...la cate disperate are pe cap... dar multora le trece pana la urmatoarea editie comanda la mine ca vine altul mai frumoslaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie mata

| Allways a răspuns:

Am vazut-o eu am cautat si eu dar no oricum era dragut baiatul poate pe un site cauta pe google comanda la mine si poate dai de ceva dar nu cred ca poti lua legatura cu el fundita?

| IoanaCatargiu a răspuns:

Buna am facut si eu rost recent de fb lui Aleksei numele la fb este Aleksei-Victor Alecu sper ca te'am ajutatbig grin