| madamadalinuta a întrebat:

Il iubesc mult prea multcrying! l-am vazut cu o fata apropiati dar nu de mana, de atunci simt ca inima mea e rupta in doua. i-as spune dar poate o sa rada de mine! sugestii?winking

3 răspunsuri:
| TraficantaaDePessos a răspuns:

Eu simt acelasi lucru in acest moment. Cred ca ar fi bine sa intri in vorba cu el si la un moment dat sa-l intrebi daca are prietena, iar daca esti cu el intreaba`l ce este cu fata respectiva, s`ar putea sa ii fie o simpla amicabatting eyelashes
Sper ca te-am ajutat:-x

| SIovisky a răspuns:

Intra pe id asta"siovisky„-am sa-ti spun mai multe lucruri despre baieti.Cazul tau e mai greu daca elo iubeste pe fata aia, dar am sa-ti spun cateva poate te v-a ajuta.

| SIovisky a răspuns:

Intra pe id asta"siovisky„-am sa-ti spun mai multe lucruri despre baieti.Cazul tau e mai greu daca el o iubeste pe fata aia, dar am sa-ti spun cateva poate te v-a ajuta.