| Rysor a întrebat:

Îmi cer scuze dacă întreb în categoria nepotrivită.
Ce părere aveţi despre job-ul Ospătar?
Funda o va primi doar cel/cea ce va da un răspuns bine explicit.

Răspuns Câştigător
| Loora a răspuns:

Mie imi place meseria de ospatar. Tot timpul esti aranjat, curat... happy Numai ca trebuie sa fi calm, calculat, sa servesti oamenii intr-un mod placut, sa mai vina pe acolo happy. Si putina indemanare! Asta este parerea mea. Baftahappy

1 răspuns:
| alecsno1 a răspuns:

Ospataria e grea sincer eu lucrez in domeniu are avantaje si dezavantaje dar sincer mie unu chiar imi place dar trebuie sa ai foarte multa rabdare cu anumiti clienti care sunt mai dificiliwinking cine lucreaza stie la ce ma refer.