| Rysor a întrebat:

Îmi cer scuze dacă întreb în categoria nepotrivită.
Cum pot deveni un Paparazzo?
Ce studii trebuie să urmez?
Funda o va primi doar cel/cea ce va da un răspuns bine explicit.

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa stii bine o firma de ziare sau ceva de genu pentru a posta pozele tale
2 trebuie sa ai o fotocamera performanta
3 trebuie sa cunosti pe cineva important unde sta, ce mananca daca sa mai ingrasat
4 trebuie sa te pricepi bine la PC si pentru ati da seama de difernte
5 trebuie sa lucrezi 24 din 24 la orice ora si sa fii prezent la cel putin o petrecere pentru a vedea cu se mai distreaza vedetele pentru a uimi seful tau

| Rysor explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Mulţumesc pentru răspuns, mai aştept şi alte răspunsuri.

2 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Daca ai pile nu-ti mai trebuie nimic