| Pikachu13 a întrebat:

Îmi cer scuze, dar e prostesc...Deci cum aş putea transpune un desen de pe o hârtie de calc pe una obişnuită?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Poi daca ai imprimanta desigur. Deschizi imaginea si apare undeva print, setezi cum vrei sa iasa si ok, imprimanta trebuie sa fie pornita, sa ai cartus si sa fie conectata la calculator.

| Pikachu13 explică (pentru AtateaConditii):

Doamne, fratilor nu e hartie de CALCULATOR rolling eyes, ci de calc/copt straight face/foi din orez.

| AtateaConditii a răspuns (pentru Pikachu13):

IN intrebarea ta scrie hartie de calculator, in fine pui pe geam si te apuci cu mana ta sa copiezi.Altfel nu stiu.

| AngelWhite99 a răspuns:

Sa inventata acu vreao 20 de ani ceva ce face asta, se numeste imprimanta.

| Pikachu13 explică:

Nu e calculator, e hârtie de calc, şi să transcriu pe o foaie obişnuită.