| AlleAlllexandra a întrebat:

Imi curge sange din pasarica de vreo doua zile...ma puteti ajuta? intrebam parinti dar sunt plecati din tara...mersi mersi funda!~!

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ai bagat pe acolo pe Domnul Tom Degetel? sau

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

E menstruatie. Cumpara niste absorbante pup:*

| MiK3L a răspuns:

Suna-i! Du-te la ginecolog. Intreaba-ti bunicii, doar nu stai singura.

| teiube a răspuns:

Cred ca ti-a vent ciclul adica menstruatia du-te si cumpara un tampon de la farmacie sau magazin dar chiar nu ai pe cine sa intebi ca dor nu te-i taiat sper ca nu ai bagat ceva acolo ascutit sau taios dar cred ca e menstruatie cauta pe net sau da vrei scrie pe tup si am incerc sa iti raspund eu cat de repede pot

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Ti-a venit menstruatia! Foloseste absorvantewinking.
Funda? big grin

| Aditzu a răspuns:

Poate ti-a venit ciclul, nu poti sa vorbesti cu o prietena mai mare sau cu o alta ruda sa te duca la un ginecolog?!

| RosalinaB a răspuns:

Ai ciclu!
uitete pe siteurile care ti le dau si vei intelege )
http://noifetele.ro/main/home.php
http://noifetele.ro/yourbody/interactivebody.php

| FetitaCuCerceiiRoz a răspuns:

Cati ani ai?
Daca ai mai mult de 10 ani e posibil ca ti-a venit,, ala rosuu,,
daca stii despre ce vblaughing
Puneti absorbante!
o zi bunaa
funda?:X

| Sedativ a răspuns:

E ceva normal, sa ai ciclu din luna in luna, dar daca iti curge non-stop e grav, vorbeste cu cine te are in custodie, bunica-ta, cainele, fratele...

| DarkBlood32 a răspuns:

Cumpara-ti absorbante. hai misca-ti fundul!