| happyendings a întrebat:

Imi dati cateva idei de activitati de vara? Ce as putea face? In parc nu prea ai ce face fara role.happy

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.pai vara trebuie neaparat sa mergi la mare,sau daca nu poti, la o piscina ceva. poti da cateva petreceri acasa, sau sa mergi la cinema.pai in afara de role te poti plimba cu bicicleta sau poti sa mergi pe jos.ai putea sa citesti o carte sau sa cauti niste jocuri pe pc care sa iti placa.incearca sa iti faci prieteni noi si sa discuti cu ei.sunt multe lucruri.dar toate astea puse laolalta formeaza un singur cuvant:distractie! trebuie sa te distrezi pana nu vine crying scoala crying.o alta activitate ar fi sa faci un curs de innot, sau de dans.asa ai avea cu ce sa iti ocupi timpul.sau ai putea pur si simplu sa stai si sa te uiti la altii cum se distreaza si tu sa stai in casa si sa tragi un pui de somn. laughing .oricum.sunt multe de facut.mergi cu parintii la diferite locuri noi si viziteaza orase noi, sau mergi la niste rude pe care nu leai vazut de mult.ei bine, distractie placuta!

2 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Buna,
- cheama-ti prietenii in parc sa jucati carti, sa faceti poze.
- iesiti la o inghetata, un suc
- jucati vollei
- plimbati-va prin zona, fara a va indeparta prea tare tongue

| Cristiana2011 a răspuns:

Poti invata sa mergi cu bicicleta. Poti alerga :*. Poti merge cu prietenii sa vizitati ceva si sa faceti poze. pupici. :*