| anda_4903 a întrebat:

Ce activitati ar putea fi desfasurate la bachet? As vrea si eu cateva idei...

Răspuns Câştigător
| Lala a răspuns:

Buna.
Ati putea sa faceti un clip cu multe poze de-ale voastre pe care sa-l urmariti impreuna cu profesorii, cred ca ar fi frumos si emotionant in acelasi timp. Sau ai putea sa le sugerezi colegilor tai sa-si spuna parerea despre fiecare coleg in parte, fie scrisa pe o foaie si citita apoi de fiecare, fie exact atunci, pe moment.
Ar putea iesi ceva dragut! happy De asemenea, ati putea face diferite concursuri, pe langa cel cu Miss si Mister al clasei, care banuiesc ca oricum se face, cum ar fi sa va costumati fiecare intr-un personaj si apoi cel mai bun sa primeasca un premiu, sa dansati pe perechi si la final sa existe o pereche castigatoare, sau i-ati putea sugera dirigintelui/dirigintei sa va ajute sa faceti niste diplome cu titluri amuzante, pentru fiecare dintre voi, pe care sa vi le dea atunci la banchet, de exemplu: cel mai haios, cel mai istet, cel mai frumos, cel mai popular, cel mai tocilar, cel mai "blond", cel mai cuminte, cel mai impiedicat, cel mai balbait. etc. Sper sa te ajute ideile mele! Mult succes! happy